Доставка та повернення


Відправка товару через службу "Нова Пошта"

Відправка товару здійснюється в день отримання оплати та відправляється через службу "Нова Пошта" на території України. При виборі доставки через Нову Пошту, з Вас буде стягуватись додаткова оплата, суму якої Ви отримаєте під час оформлення Замовлення на сайті. Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку та перевезення. Термін доставки в середньому становить 1-3 дні.


Самовивіз з нашого складу (м.Рогатин, Івано-Франківська обл.)

При обранні даного способу доставки, Ви можете самостійно забрати Ваш товар з нашого складу, що знаходиться в м. Рогатин (Івано-Франківська обл.). В даному випадку жодних додаткових стягнень чи нарахувань за доставку при оформленні Замовлення на сайті або в телефонному режимі не має. Просимо Вас заздалегідь узгодити з нами день та годину Вашого приїзду на склад.


Повернення товару (обмін)

Повернення (обмін) товару можливе протягом 14 днів згідно ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів", та якщо: він не використовувався, і зберігся у тому вигляді, якому його придбали; пройшло менше двох тижнів з моменту придбання товару; є касовий або товарний чек.


Якщо у Вас виникли запитання перед вибором способу доставки чи повернення (обміну) товару, зв'яжіться з нами: +380 (67) 988-7774, +380 (99) 192-6411